Masz pytanie? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie!
 22 123 00 49   kancelaria@abbotcapital.pl

Kariera

Dołącz do zespołu ABBOT CAPITAL

Wciąż się rozwijamy, wzbogacamy nasz zespół o kolejnych ekspertów i specjalistów. Jesteśmy otwarci na ludzi młodych z motywacją do doskonalenia swoich umiejętności, jak również na doświadczonych prawników gotowych podjąć się nawet najtrudniejszych spraw.

Nasz zespół to ludzie z pasją i wysokimi aspiracjami. Praca z nami to możliwość rozwijania się i zdobywania nowej wiedzy, uczymy się od siebie nawzajem i to czyni nas skutecznymi w swoich działaniach. Uczestniczymy w wielu projektach firmowych, zapewniamy szkolenia i atrakcyjne benefity. Warto współpracować ze specjalistami i uczyć się od najlepszych. Warto pracować w ABBOT CAPITAL.

Kogo aktualnie poszukujemy?

Poszukujemy prawników z doświadczeniem w windykacji wierzytelności. Wymagamy wykształcenia kierunkowego i doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Zapraszamy do kontaktu i przesłania swojego zgłoszenia wraz z CV.

Aktualnie do Departamentu Prawno-Windykacyjnego poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Prawnik w Departamencie Windykacji

Zadania:

 • Opiniowanie i przygotowywanie projektów umów, wniosków oraz innych dokumentów
 • Samodzielne przygotowanie pozwów, pism procesowych, wniosków egzekucyjnych
 • Merytoryczne wsparcie prac Departamentu Prawnego i Windykacji
 • Ścisła współpraca z Dyrektorem Departamentu Windykacji
 • Realizacja innych zadań związanych z obejmowanym stanowiskiem

Wymagania:

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale windykacji lub dziale prawnym
 • Wykształcenie wyższe prawnicze – absolwenci/ studenci ostatniego roku
 • Znajomość branży windykacyjnej
 • Dobra znajomość Excela
 • Umiejętność wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
 • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność i systematyczność
 • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
 • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dołącz do nas, a otrzymasz:

 • Wynagrodzenie podstawowe z możliwością uzyskania atrakcyjnych premii
 • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, itp.)
 • Biuro w Centrum Warszawy
 • Stały rozwój, możliwość awansu
 • Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest ABBOT CAPITAL, T. MIHUŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-052), ul. Mazowiecka 9, moich danych osobowych, zawartych w korespondencji mailowej oraz dokumentach rekrutacyjnych, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego.

ooo

Dodatkowo w przypadku chęci udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie również poniższej klauzuli zgody:

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest ABBOT CAPITAL, T. MIHUŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-052), ul. Mazowiecka 9, moich danych osobowych, zawartych w korespondencji mailowej oraz dokumentach rekrutacyjnych, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w korespondencji mailowej oraz dokumentach rekrutacyjnych jest ABBOT CAPITAL, T. MIHUŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Warszawie (00-052), ul. Mazowiecka 9, zwana dalej "Administratorem". Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres jego siedziby, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer +48 732 232 576. Możesz skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: Inspektor Danych Osobowych, ABBOT CAPITAL, T. MIHUŁKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Mazowiecka 9, 00-052 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody – dalszych procesach rekrutacyjnych. Dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Twoją dobrowolnie wyrażoną zgodę. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 12 miesięcy. W obu przypadkach dane osobowe mogą być przetwarzane później przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje, iż udział w obecnym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody – w przyszłych procesach rekrutacyjnych będzie niemożliwy. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia lub wzniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz ograniczenia przetwarzania danych. Masz również prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA

Sprawdź jak możemy Ci pomóc